Reklama

Parkują, gdzie popadnie

02/02/2015 15:52

Służby miejskie przypominają, że parkowanie w obrębie jarosławskiego Rynku jest ograniczone i nic się w tym względzie nie zmieniło.

Lekceważący obwiązujące zasady będą karani. Apel to efekt zachowań kierowców. Spora ich grupa wyszła z założenia, że po wyborach można więcej i parkuje, gdzie popadnie, zapychając cały Rynek.

– Prosimy o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego obowiązujących w obrębie Rynku. Kierowcy, którzy nie przestrzegają tych zasad, będą karani. Przypominamy, że na Rynku obowiązuje strefa ograniczonego postoju oraz miejsca objęte znakami zakazu zatrzymywania się. Informują o tym tablice umieszczone między innymi przy wjazdach na Rynek, od strony ulic Opolskiej, Przemyskiej i Świętojańskiej. Można się zatrzymywać tylko w wyznaczonych do tego miejscach – przypominają służby miejskie. Obok ratusza można korzystać z płatnych miejsc parkingowych. Natomiast wzdłuż ul. Opolskiej, Spytka, Sobieskiego, Bronisława Fili i na Małym Rynku można zaparkować bezpłatnie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    se7en - niezalogowany 2015-02-02 16:25:57

    Nie jest to prawdą, że dopiero od miesiąca mało kto zważa na zakazy drogowe w obrębie jarosławskiego rynku. Za poprzednika też tak było. Bądźmy obiektywni w krytyce. Mało wam jeszcze mętliku?! Przecież ten kraj już jest w agonii...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    123 - niezalogowany 2015-02-03 12:35:11

    Cz erka to EKZ? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nick nick - niezalogowany 2015-02-04 13:55:31

    i dobrze, niech dają mandaty, jak to jest, że w innych miastach ograniczenia na Rynku działają, a tutaj nic nie można.....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama