Reklama

Pasmo sukcesów Przemyskiej Szkoły Karate

Sezon jesienny obfituje w kolejne sukcesy młodych reprezentantów Przemyskiej Szkoły Karate. W trzech turniejach zaprezentowali się naprawdę wybornie, zdobywając worek medali.

Dziewczęta i chłopcy  z Kyokushin Przemyśl Karate Club udowodniają na matach, że trud włożony w treningi i pot wylany w dojo nie idą na marne. Sukcesy te to w dużej mierze zasługa i samych karateka, ale też ich trenerów: Roberta Gawła, Jerzego Pacyny, Mariusza Szczęsnego i Artura Krytaka.

Pierwszym z turniejów, w których się zaprezentowali był IKO Nakamura Polish Open. Na stracie stanęło 60 klubów i 450 zawodników. Przemyślanie zdobyli trzy brązowe medale. Wywalczyli je: Szymon Rajzer, Tomasz Przybyłowicz i Kuba Karasiewicz.

Reklama

Drugą imprezą była „Inpakuto Cup 2023” w Łukowicy. Tam bardzo dobrze zaprezentowała się inne trio przemyskiego klubu. Amelia Gibała zdobyła dwa złote medale – w kumite i kata. Oskar Wawro wywalczył złoto w kumite, a Maja Wołoszyn brąz w kumite. Oczywiście wszyscy w swoich kategoriach wiekowych i wagowych.

Wreszcie trzecim z serii turniejów był „Łańcut Open 2023”. Z zawodów, w których udział wzięło 170 zawodników, przemyska 14-osobowa ekipa wróciła do domu z 12 medalami. Wywalczyli je: Szymon Rajzer, Kuba Karasiewicz, Gabriel Rajzer (wszyscy złoto), Amelia Gibała, Maja Wołoszyn, Szczepan Przybyłowicz, Tomasz Przybyłowicz, Mateusz Marmura, Oskar Wawro (wszyscy srebro), Bartosz Rachwał, Karol Wojtaszek, Lena Skwarczyńska (wszyscy brąz).

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama