Do szpitala trafiły 2 kobiety, które ucierpiały w wyniku dzisiejszych dwóch zdarzeń drogowych w powiecie jasielskim. Obie niebezpieczne sytuacje miały miejsce w okolicach godziny 6 rano.
Jak poinformowała jasielska policja, do pierwszego zdarzenia doszło dzisiaj w Bieździedzy, kwadrans przed 6 rano. Kierująca osobowym renaultem 33-letnia mieszkanka gminy Kołaczyce, jadąca w kierunku Kołaczyc, niespodziewanie zjechała z drogi, straciwszy kontrolę nad pojazdem, w wyniku czego auto dachowało. Załoga pogotowia zabrała kobietę do szpitala. Drugie zdarzenie, najprawdopodobniej również spowodowane utratą kontroli nad samochodem na śliskiej nawierzchni, miało miejsce kilkanaście minut po g. 6, na ul. Jagiełły w Kołaczycach. 55-letnia mieszkanka gminy Kołaczyce, zmierzająca osobową kią w kierunku Kołaczyc, straciła panowanie nad samochodem. Auto zjechało z drogi i uderzyło w ogrodzenie prywatnej posesji. Kobieta również została przetransportowana do szpitala.

fot.KPP Jasło
Kierująca kią zjechała z drogi i uderzyła w ogrodzenie prywatnej posesji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.O WEGETARIANIŹMIE I PRAWIE KARMY - KOSMOLOGIA.INFOYOUTUBE.COM - CZEGO PRODUCENCI MIĘS NA NIE MÓWIĄYOUTUBE.COM - CZAS NA ABOLICJĘ MIĘSA!
O WEGETARIANIŹMIE I PRAWIE KARMY - KOSMOLOGIA.INFOYOUTUBE.COM - CZEGO PRODUCENCI MIĘS NA NIE MÓWIĄYOUTUBE.COM - CZAS NA ABOLICJĘ MIĘSA!
patrz też:BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL