Aż o 57 km/h prędkość przekroczył 42-letni obywatel Ukrainy, który mercedesem pędził przez Zalesie.
Do zatrzymania mężczyzny do kontroli drogowej doszło w niedzielę, 16 kwietnia, po g. 18. Przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h, wynikającym z faktu, iż by to teren zabudowany, poruszał się on z prędkością aż 107 km/h. Za popełnione wykroczenie otrzymał wysoki mandat oraz na 3 miesiące pożegnał się z prawem jazdy.
Policja po raz kolejny apeluje o rozsądek na drodze. „Brawura i pośpiech mogą kosztować czyjeś zdrowie lub życie. Razem zadbajmy o bezpieczeństwo na drodze” – przypomina.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze