Reklama

Pędził 109 km/h w terenie zabudowanym. Pożegnał się z prawkiem

26-letniego kierowcę volkswagena zatrzymali w Radymnie, w środę, 30 sierpnia, policjanci z przemyskiej grupy Speed. W obszarze, na którym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził o 59 km/h za szybko.

„Takie patrole mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze systematycznie patrolują miejsca, gdzie często dochodzi do łamania przepisów, a także na bieżąco weryfikują zgłoszenia dotyczące przekraczania dozwolonej prędkości, zamieszczane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa przez mieszkańców naszego powiatu” – czytamy w komunikacie przekazanym przez przemyską komendę.

26-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego pożegnał się z prawem jazdy, a na jego koncie zapisało się 13 punktów karnych i mandat w wysokości 1500 zł.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości