Reklama

Peugeot uderzył w drzewo. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn

Do tragicznego wypadku doszło 16 marca wieczorem w Kolonii Polskiej.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący peugeotem 206, jadąc drogą powiatową z Kolonii Polskiej do Dąbrownicy, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo.

Na miejscu zginęli kierujący i pasażer peugeota. Najprawdopodobniej prowadził 34-letni mężczyzna, a pasażerem był 28-latek. Obydwaj to mieszkańcy powiatu leżajskiego. 

Decyzją prokuratora ciała zabezpieczono do dalszych badań. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości