Trzeźwość 1350 kierowców, poruszających się drogami powiatu jarosławskiego, sprawdzili dziś rano (13 bm.) jarosławscy policjanci. Nie dla wszystkich ten poranek był trzeźwy.
Trzeźwość 1350 kierowców, poruszających się drogami powiatu jarosławskiego, sprawdzili dziś rano (13 bm.) jarosławscy policjanci. Nie dla wszystkich ten poranek był trzeźwy. Dla dwóch kierowców niespodziewana kontrola drogowa okazała się finałem podróży. Policjanci udaremnili nietrzeźwym dalszą jazdę. Pierwszym był zatrzymany w Szówsku tuż po g. 5.30 30-latek z Jarosławia, kierujący audi A6. Mężczyzna wydmuchał ponad promil alkoholu. W Szówsku wpadł także w ręce policjantów 48-latek z gminy Radymno, który wyruszył na powiatowe drogi seatem cordobą, mając w organizmie ponad 0,5 promila. Obaj muszą się liczyć z konsekwencjami. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara grzywny, do 2 lat ograniczenia lub pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów.
Natomiast trzech użytkowników czterech kółek, ze wszystkich 1350 skontrolowanych w ramach „Trzeźwego poranka”, znajdowało się w stanie po spożyciu alkoholu.
Podobne akcje na terenie powiatu jarosławskiego organizowane są systematycznie, ale jak widać nie wszyscy stosują się do policyjnych rad i wsiadają za kierownicę, nie upewniwszy się, czy są trzeźwi.

fot.KPP Jarosław
Trzeźwość 1350 kierowców, poruszających się drogami powiatu jarosławskiego, sprawdzili dziś rano (13 bm.) jarosławscy policjanci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i dobrze będą siedzieć na tyłkach może mniej wypadków i potracen będzie czy ludzie musza być tak bezmyslni...?Nie myslą ze mogą kogoś pieprznąc czy coś?
No i dobrze będą siedzieć na tyłkach może mniej wypadków i potracen będzie czy ludzie musza być tak bezmyslni...?Nie myslą ze mogą kogoś pieprznąc czy coś?