Sebastian Słabicki z Przemyśla wybrał się dziś, 1 listopada, na grzybobranie do lasu w Kuźminie. Do domu zabrał 2 borowiki giganty. Każdy z nich ważył 1 kg i miał kapelusz o średnicy 25 cm.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Brawo super zbieraczu
Pieknie
No no sąsiad piekne okazy