Reklama

Piękne, nieużyteczne nabrzeże Sanu

19/10/2015 16:21

– Zastanawiam się, czy przepławka na terenie Ostrowa koło Przemyśla ma służyć wyłącznie naturze? Bo wydaje mi się, że pewne sprawy można było rozwiązać tak, by służyła również mieszkańcom miasta. Jak dotrzeć do tego miejsca, skoro idąc wzdłuż rzeki od strony osiedla Kmiecie przed samą przepławką człowiek natrafia na głęboki rów. Jedną możliwością dostania się do niej jest dojazd samochodem lub rowerem ulicą Węgierską. Piękne nabrzeże Sanu stało się obecnie nieużyteczne. Na samej przepławce są stopnie przypominające kamienne ławeczki, ale nie można tam usiąść i posłuchać szumu wody, bo na górze jest barierka otaczająca konstrukcję.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    misiek - niezalogowany 2015-10-19 18:07:59

    Smutne ale prawdziwe .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama