Reklama

Pieniądze leżały na ulicy

30/07/2019 12:18

Do nietypowej sytuacji doszło przed kilkunastoma dniami w Duńkowiczkach w gminie Orły. Po ulicy latały targane wiatrem 100-złotowe banknoty. Okazuje się, że to zguba jednego z kierowców.

Według informacji, jakie otrzymaliśmy, pieniądze wypadły z jadącego drogą krajową samochodu i rozsypały się po ulicy. Inni kierowcy zatrzymywali się i zbierali je. Z „okazji” podobno skorzystali też[paywall] pasażerowie, którzy wysiedli z autobusu.

Policja potwierdza, że przyjęła takie zgłoszenie. Mieszkaniec powiatu przemyskiego zgłosił, że przez nieuwagę zostawił na dachu portfel, który zwyczajnie spadł w czasie jazdy. Funkcjonariusze nie ujawniają o jaką sumę chodzi, ale nieoficjalnie ustaliliśmy, że było to kilka tysięcy złotych, głównie w banknotach 100-złotowych. Do tej pory portfel się nie odnalazł.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama