Reklama

„Pierogi Wiedźmy” numerem jeden Święta Pieroga [ZDJĘCIA]


Gmina Horyniec-Zdrój nie pierwszy już raz zaprosiła do siebie na najlepsze pierogi w Polsce – bo takim mianem określa te, jakich skosztować można na corocznym Święcie Pieroga. Tegoroczna edycja odbyła się 17 sierpnia w Parku Zdrojowym. Na pierogowej imprezie zameldowały się setki osób spragnionych degustacji tych popularnych i lubianych przez wszystkich specjałów. A ulepiono ich łącznie ponad 21 tysięcy!


Któż nie lubi pierogów? Horynieckie Święto Pieroga co roku pokazuje, że miłośników mącznych rarytasów, podawanych w wersji wytrawnej i na słodko, jest tak wielu, że z trudem udaje się wszystkich wykarmić. W tej edycji ze stoisk znikło w ekspresowym tempie ponad 21 tys. pierogów serwowanych przez lokalne koła gospodyń. Tych, którzy nie załapali się na swoje ulubione smaki, zaproszono za rok, składając obietnicę, że pierogów będzie jeszcze więcej. Licznie przybyli do uzdrowiska z ochotą kosztowali pierogów tradycyjnych i tych o bardziej wyszukanych nadzieniach, jak choćby pierogi z grzybami z sosem czosnku niedźwiedziego (propozycja KGW Krowica Lasowa), z kurkami (serwowane przez KGW Dziewięcierz), z kurczaka z kurką okraszone masłem z czosnkiem niedźwiedzim (te oferowały panie z KGW Budomierz), z serem, suszonymi pomidorami i bazylią (oferta Kawiarni przy basenie). Były też takie rarytasy, jak pierogi z jabłkiem i cynamonem oraz słonym karmelem (słodka propozycja KGW Krowica Sama), z pieczarkami i serem (KGW Nowe Brusno) czy pierogi z kaszy gryczanej i sera białego z juszką do popicia (w ofercie KGW Lisie Jamy). Jak co roku odbyła się też rywalizacja o miano najlepszych roztoczańskich pierogów. Tę konkurencję bezapelacyjnie wygrały „Pierogi Wiedźmy” – czyli drożdżowe, smażone[paywall] pierogi z nadzieniem mięsno-warzywnym i sosem czosnkowym przygotowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju, Promocji i Aktywności Mieszkańców Ziemi Bruśnieńskiej. Drugą lokatę przyznano śliwkowym pierogom z sosem jogurtowo-cynamonowym i prażonymi migdałami, zaserwowanym przez KGW Krowica Hołodowska, a trzecie miejsce przypadło pierogom w cieście szpinakowym z maliną i białą czekoladą oraz sosem jeżynowym, ulepionym i podanym przez panie z KGW Horyniec-Zdrój.

Na święcie nie zapomniano też o najmłodszych, dla których przygotowano niespodziankę w postaci dmuchańców. Jako że nie samymi pierogami człowiek żyje, były też i inne przysmaki i dodatkowe atrakcje w postaci konkursów i występów. Imprezę zwieńczyła wieczorna zabawa z zespołem Lawa Beat.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/09/2025 18:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama