Po raz pierwszy na Rynku Starego Miasta w Przemyślu zorganizowano wigilię dla potrzebujących. Z ciepłego posiłku mógł skorzystać każdy.
Spotkanie mogło się odbyć dzięki współpracy urzędu miejskiego z darczyńcami, którzy chcieli pozostać anonimowi. Oni ufundowali ciepłe posiłki, owoce i napoje, przyrządzono także barszcz z uszkami, bigos, paszteciki z kapustą i grzybami oraz makowce. Czekała też kawa i herbata. Organizatorzy przygotowali się na tysiąc osób. Aby skorzystać z poczęstunku nie trzeba było się legitymować – ugościć się mógł każdy, kto tylko w czwartek, 21 grudnia, między 12.00 a 17.00 przyszedł na Rynek.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No, nareszcie jakaś porządna i pożyteczna inicjatywa w tym mieście, tylko szkoda, że informujecie o tym, jak zwykle, post factum...
Polecamy uwadze:https://www.zycie.pl/informacje/artykul/16764,dzis-przybedzie-swiatlo-pokoju-jutro-wigilia-na-rynku
Dlaczego po fakcie? Czy w Redakcji lub UM uznano tę inicjatywę za wstydliwa ?
No, nareszcie jakaś porządna i pożyteczna inicjatywa w tym mieście, tylko szkoda, że informujecie o tym, jak zwykle, post factum...
Polecamy uwadze:https://www.zycie.pl/informacje/artykul/16764,dzis-przybedzie-swiatlo-pokoju-jutro-wigilia-na-rynku
Dlaczego po fakcie? Czy w Redakcji lub UM uznano tę inicjatywę za wstydliwa ?