Reklama

Pierwsza wigilia na przemyskim Rynku

23/12/2017 14:00

Po raz pierwszy na Rynku Starego Miasta w Przemyślu zorganizowano wigilię dla potrzebujących. Z ciepłego posiłku mógł skorzystać każdy.

Spotkanie mogło się odbyć dzięki współpracy urzędu miejskiego z darczyńcami, którzy chcieli pozostać anonimowi. Oni ufundowali ciepłe posiłki, owoce i napoje, przyrządzono także barszcz z uszkami, bigos, paszteciki z kapustą i grzybami oraz makowce. Czekała też kawa i herbata. Organizatorzy przygotowali się na tysiąc osób. Aby skorzystać z poczęstunku nie trzeba było się legitymować – ugościć się mógł każdy, kto tylko w czwartek, 21 grudnia, między 12.00 a 17.00 przyszedł na Rynek.
pab
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2017-12-23 18:21:27

    No, nareszcie jakaś porządna i pożyteczna inicjatywa w tym mieście, tylko szkoda, że informujecie o tym, jak zwykle, post factum...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    red. - niezalogowany 2018-01-02 10:07:51

    Polecamy uwadze:https://www.zycie.pl/informacje/artykul/16764,dzis-przybedzie-swiatlo-pokoju-jutro-wigilia-na-rynku 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2018-01-03 23:44:47

    Dlaczego  po fakcie?  Czy w Redakcji lub UM  uznano  tę inicjatywę  za wstydliwa ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama