W niedzielę popołudniu, 27 grudnia, w Wojewódzkim Szpitalu im. św. o. Pio w Przemyślu zaszczepiono pierwsze osoby przeciwko COVID-19. To 5 pracowników szpitala: 3 lekarzy i 2 pracowników szczebla administracyjnego.
– Nie mieliśmy wątpliwości. Uważamy, że to jest jedyna skuteczna metoda leczenia i walki z koronawirusem – powiedziała lek. neurolog Ewa Serkis.
– Szczepionki w przeszłości okazywały się bardzo skutecznym narzędziem do walki z chorobami wirusowymy, więc również nie mam wątpliwości, że suma korzyści – nawet ze szczepionki nie tak dobadanej, jak byśmy wszyscy chcieli, jednak zrobione przez renomowaną firmę – będzie przewyższać ewentualne ryzyko zachorowania i powikłań, jakie mogą się zdarzyć przy koronawirusie – dodał lekarz neurolog Arkadiusz Grodecki.
Przemyski szpital znalazł się w gronie 72 szpitali węzłowych, do których szczepionki dotarły w pierwszej kolejności. Jest ich 75 i zostaną rozdysponowane w tym tygodniu wśród pracowników placówek medycznych.
---> Do przemyskiego szpitala dotarły już pierwsze szczepionki na koronawirusa
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy ta Pani w bialym fartuchu to jakas pomoc, bo po ubiorze w tym spraanym kitlu ciezko wywnioskowac ????Chociaż do zdjęcia moglaby się ubrac czysto.
Niech teraz wszyscy dostaną powikłań i szpital zostanie bez personelu. Inteligenci inaczej
Celebryci. Może nawet w Tańcu z Gwiazdami wystąpicie...
Aha, a mało to razy oddziały były zamykane z powodu covida i kwarantanny personelu? Myśleć proszę.
Mieszkamy w regionie gdzie cudowna moc wody święconej nikt z "prawdziwych" wierzących nie kwestionuje
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-ukryte-ofiary-epidemii-pokazujemy-gdzie-jest-najgorzej/ Dzięki niej możemy zauważyć, że w najgorszej sytuacji znalazła się południowo-wschodnia Polska. Największa różnica dotyczy regionów: przemyskiego (woj. podkarpackie)......
Zagubiona stronahttps://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-ukryte-ofiary-epidemii-pokazujemy-gdzie-jest-najgorzej/dvy6js4,79cfc278
... nie tak dobadanej .... zrobione przez renomowaną firmę ... i to mówi lekarz. Zgroza. Wolę udać się babki zielarki, bo ona ma przebadane produkty, i nie musi nikomu płacić odszkodowań - "W 2009 roku największy na świecie koncern farmaceutyczny Pfizer przyznał się do winy i zgodził się zapłacić 2,3 mld dolarów kary za to, że promował przyjmowanie swoich leków w sposób niezgodny z ich właściwym przeznaczeniem. Firmę oskarżono o wprowadzanie klientów w błąd w kwestii dopuszczalnej dawki i zastosowań wycofanego już z rynku leku Bextra, którego wbrew twierdzeniom producenta nie powinno się było stosować przeciw wszystkim rodzajom bólu, a jedynie przeciw bólom stawów i bólom menstruacyjnym. Podobne zarzuty dotyczyły specyfiku przeciwko schizofrenii Geodon, antybiotyku Zyvox i leku przeciw epilepsji Lyrica. Ponadto Pfizera oskarżono o płacenie lekarzom za przepisywanie 9 innych leków swojej produkcji, w tym Viagry. Byłemu pracownikowi firmy, Johnowi Kopchinskiemu, za poinformowanie władz o nieprawidłowościach obiecano 51,5 mln dolarów."
Tak redakcja jest rzetelna , że usuwa komentarze
Spokojna dupa, na pewno dostali tylko jakieś witaminki czy inną sól fizjologiczną, albo rzeczywiście to jacyś desperaci czy inni ignoranci etc
I znowu dupa. Miał być szczepiony, w pierwszej kolejności, personel medyczny pierwszego kontaktu z covid19. Na zdjęciu, znany wszystkim, Tomasz Z. zwykły pracownik administracyjny szpitala!
Co racja to racja !!!ZASTOSOWANIE TERAPII ROŚLINNEJ W LECZENIU KORONAWIRUSA SARS - CoV - 2 - TANIAKSIAZKA.PLGŁĘBOKA ANALIZA ULOTKI SZCZEPIONKI PHIZERA - WOLNEMEDIA.NET
LEKARZE I NAUKOWCY OSTRZEGAJĄ PRZED SZCZEPIENIAMI NA COVID - 19 APELUJĄ DO PREZYDENTA I RZĄDU - DORZECZY.PLTYLKO 30% MEDYKÓW CHCE SIĘ ZASZCZEPIĆ - WOLNEMEDIA.NET
Masz rację, to niestety "vip-y" przemyskiego szpitala, które pacjenta widzą tylko przez okno, dla białego personelu zabrakło szczepionek.SKANDAL!
Panie Zaleszczyk (używam nazwiska, ponieważ sam je pan do kamery zademonstrował), a pan jakich pacjentów przyjmuje, bada, leczy, że jako pierwszy poleciał pan się szczepić?
Bareja został zdeklasowany przez "towarzysza" z dojnej zmiany.
Zaszczepieni pewnie w taki sposób: https://youtu.be/h1o9mYWA2lE
ciekawe ile z tych osób przeszło wirusa w taki czy inny sposób, jeśli przeszli to mają antyciała i szczepionka wielkie g,.,daje
O! Widzę, że kolejny medyk się wypowiada.Otóż nie każdy kto przechorował covid ma przeciwciała w wystarczającym mianie, zaszczepić się powinien prawie każdy a szczepionka daje odporność, na jak długo? tego jeszcze nie wiemy ale choroba i ta szczepionka jest z nami jeszcze zbyt krótko, z czasem się okaże.
A pani dyrektor sie rowniez zaszczepila?
Czy ta Pani w bialym fartuchu to jakas pomoc, bo po ubiorze w tym spraanym kitlu ciezko wywnioskowac ????Chociaż do zdjęcia moglaby się ubrac czysto.
Niech teraz wszyscy dostaną powikłań i szpital zostanie bez personelu. Inteligenci inaczej
Celebryci. Może nawet w Tańcu z Gwiazdami wystąpicie...