Reklama

Pierwszeństwo miał motocyklista

Wstępne ustalenia pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wskazują, że 19 sierpnia po g. 11 w Rudzie Różanieckiej, 72-letni mieszkaniec Jaworzna, który kierował osobowym audi, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motocykliście.

W wyniku tego wykroczenia w ruchu drogowym doszło do zderzenia. 39-letni kierowca jednośladu – mieszkaniec powiatu tomaszowskiego został przewieziony do szpitala.

W chwili zdarzenia obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama