Wstępne ustalenia pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wskazują, że 19 sierpnia po g. 11 w Rudzie Różanieckiej, 72-letni mieszkaniec Jaworzna, który kierował osobowym audi, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motocykliście.
W wyniku tego wykroczenia w ruchu drogowym doszło do zderzenia. 39-letni kierowca jednośladu – mieszkaniec powiatu tomaszowskiego został przewieziony do szpitala.
W chwili zdarzenia obaj mężczyźni byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze