Reklama

Pierwszoklasiści z Nienadowej przyjęci w poczet uczniów „dwójki”

28/11/2015 08:09

Pierwszy ważny egzamin maluchów.

„Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę starał się być dobrym kolegą, swym zachowaniem[paywall] i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom”–tymi pięknymi słowami dzieci z klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Nienadowej uroczyście dołączyły do grona braci uczniowskiej. Podniosłe wydarzenie miało miejsce 29 października. Uczniowie pod kierunkiem wychowawcy zaprezentowali wiersze i piosenki oraz zdali pierwszy ważny egzamin dotyczący zachowania, postawy patriotycznej i zasad ruchu drogowego. Otrzymali też pierwsze dokumenty, dyplomy oraz upominki. Na zakończenie  uroczystości rodzice pasowanych przygotowali słodki poczęstunek dla całej społeczności szkolnej.


E.G
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości