Reklama

Pies stał przywiązany do hydrantu. Zaopiekowali się nim policjanci

Do funkcjonariuszy rewiru dzielnicowych w piątek, ok. g. 22, zadzwonił mieszkaniec z informacją, że do jednego z hydrantów na terenie gminy Białobrzegi od kilku godzin przywiązanym jest pies.

Policjanci na miejscu zastali przywiązanego za smycz owczarka niemieckiego. Pies był zmarznięty, wystraszony, ale spokojny i przyjazny.

Policjanci – ze względu na grożące zwierzęciu wychłodzenie – zabrali go ze sobą, aby noc spędził w jednym z kojców znajdującym się na terenie komendy.

Następnego dnia odebrał go wdzięczny właściciel. Okazało się, że zwierzak uciekł przez dziurę w płocie. Prawdopodobnie błąkające się zwierzę znalazł ktoś z mieszkańców i przypiął do hydrantu, licząc na to, że znajdzie go właściciel. 
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ??? - niezalogowany 2021-01-18 17:24:44

    Czy w pobliżu hydranta jest bar

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    :) - niezalogowany 2021-01-19 14:44:01

    Jest, ale tam jest również zakaz wchodzenia z pieskiem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zenek - niezalogowany 2021-01-19 15:46:44

    To już wiemy dlaczego pies "uciekł" i się do hydrantu przywiązał na czas "jednej" kolejki????????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości