Reklama

Pijana 17- latka wjechała w toyotę. Prawa jazdy nie straci, bo go jeszcze nie miała

We wtorek po północy, podczas rutynowego patrolu, funkcjonariusze zauważyli jadącego bez włączonych świateł mijania renaulta, którego zatrzymali do kontroli.

Kierująca jednak źle wymierzyła odległość i parkując na chodniku, uderzyła w przedni zderzak prawidłowo zaparkowanej toyoty.

Okazało się, że 17- letnia mieszkanka Jarosławia, która poruszała się autem z pasażerką, nie dość, że nie posiada uprawnień, to jest pijana. W jej organizmie znalazło się 1,28 promila alkoholu.

Nastolatka trafiła pod opiekę matki, czeka na zarzuty. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości