43-letnia kierująca seatem została ujęta przez kobietę, która była świadkiem zdarzenia.
9 października, ok. godz. 17.45, nietrzeźwa kierująca uszkodziła 4 samochody zaparkowane na chodniku przy ul. Bohaterów Getta w Przemyślu.
Przechodząca kobieta zauważyła, że kierująca straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w zaparkowany na chodniku renault, przez co następnie doprowadziła do uszkodzenia kolejno stojących: opla i toyotę.
Kobieta, która widziała całe zajście, zareagowała natychmiast, podeszła do seata, otworzyła drzwi i wyjęła kluczyki ze stacyjki. Następnie z kierująca czekała na przyjazd policji.
43-lenia mieszkanka Przemyśla miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a jej pojazd został zabezpieczony.
Niebawem odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Za popełniony czyn grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze