Reklama

Pijana kierująca uszkodziła samochody zaparkowane na chodniku przy ul. Bohaterów Getta w Przemyślu.

12/10/2023 21:12

43-letnia kierująca seatem została ujęta przez kobietę, która była świadkiem zdarzenia.

9 października, ok. godz. 17.45, nietrzeźwa kierująca uszkodziła 4 samochody zaparkowane na chodniku przy ul. Bohaterów Getta w Przemyślu.

Przechodząca kobieta zauważyła, że kierująca straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w zaparkowany na chodniku renault, przez co następnie doprowadziła do uszkodzenia kolejno stojących: opla i toyotę.

Kobieta, która widziała całe zajście, zareagowała natychmiast, podeszła do seata, otworzyła drzwi i wyjęła kluczyki ze stacyjki. Następnie z kierująca czekała na przyjazd policji.

Reklama

43-lenia mieszkanka Przemyśla miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy, a jej pojazd został zabezpieczony.

Niebawem odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Za popełniony czyn grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama