Reklama

Pijana wjechała do rowu. Wiozła dwójkę dzieci

Do zderzenia doszło dzisiaj rano, 2 kwietnia, ok. g 9, przed Łowiskami.

Gdy kierująca oplem 34-letnia mieszkanka powiatu niżańskiego jechała w kierunku Łowiska, nagle straciła panowanie na autem i wjechała do rowu.

Kobieta wiozła dwójkę swoich dzieci, 12-letniego chłopca i 3-letnią dziewczynkę. Cała trójka trafiła do szpitala. 

Okazało się, że 34-latka jest pijana. Miała ponad 2,6 promila w organizmie. Niebawem odpowie przed sądem.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości