Nietrzeźwy motocyklista wiózł pijanego pasażera. Ten drugi wylądował w szpitalu.
Nieciekawy finał miała sobotnia (7 bm.) przejażdżka na motorze dwóch mieszkańców powiatu jarosławskiego. Obaj wcześniej pili, ale najwidoczniej zabrakło im zdrowego rozsądku i wsiedli na motor. Pojazdem kierował 25-latek, mieszkaniec gminy Laszki, który miał 0,8 promila alkoholu w organizmie. Jego pasażerem był 35-letni mieszkaniec gminy Wiązownica. U tego badanie na zawartość alkoholu wykazało 2 promile. Kres podróży obu niefrasobliwych mężczyzn miał miejsce w Cetuli, gdzie około g. 11 doszło do wypadku z ich udziałem. W czasie jazdy pasażer najprawdopodobniej włożył nogę w tylne koło jednośladu. Wskutek doznanych obrażeń trafił do szpitala w Jarosławiu. Z kolei kierowca jednośladu został zatrzymany do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia – poinformowała jarosławska policja.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Jedna noga to nie problem