Reklama

Pijani na motorze. O włos od nieszczęścia

Nietrzeźwy motocyklista wiózł pijanego pasażera. Ten drugi wylądował w szpitalu.

Nieciekawy finał miała sobotnia (7 bm.) przejażdżka na motorze dwóch mieszkańców powiatu jarosławskiego. Obaj wcześniej pili, ale najwidoczniej zabrakło im zdrowego rozsądku i wsiedli na motor. Pojazdem kierował 25-latek, mieszkaniec gminy Laszki, który miał 0,8 promila alkoholu w organizmie. Jego pasażerem był 35-letni mieszkaniec gminy Wiązownica. U tego badanie na zawartość alkoholu wykazało 2 promile. Kres podróży obu niefrasobliwych mężczyzn miał miejsce w Cetuli, gdzie około g. 11 doszło do wypadku z ich udziałem. W czasie jazdy pasażer najprawdopodobniej włożył nogę w tylne koło jednośladu. Wskutek doznanych obrażeń trafił do szpitala w Jarosławiu. Z kolei kierowca jednośladu został zatrzymany do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia – poinformowała jarosławska policja.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    z - niezalogowany 2015-03-09 16:37:41

    Jedna noga to nie problem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości