3 latka i 6 miesięcy – tyle miały dzieci, które policja przekazała pod opiekę rodziny w momencie, gdy okazało się, że ich matka, 23-letnia mieszkanka Tarnobrzega, ma w organizmie 0,96 promila alkoholu.
Z udostępnionych dzisiaj rano przez tarnobrzeską policję informacji wynika, że pieczę nad maluchami sprawowali nieodpowiedzialni rodzice: 23-letnia kobieta i ojciec wspomnianej dwójki. Pili razem alkohol, a nad ranem mężczyzna opuścił mieszkanie, zabierając ze sobą butelki z piwem. Interwencja policji w mieszkaniu przy ul. Kwiatkowskiego, w którym przebywały dzieci, miała miejsce wczoraj rano (6 bm.). Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, zauważyli, że ich matka jest pod wyraźnym wpływem alkoholu. Dzieci niezwłocznie przekazano więc pod opiekę rodziny. Obojgu rodzicom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No. Teraz strach butelkę wina otworzyć wieczorem z żoną. Miły sąsiad zadzwoni i lipa. Panowie policjanci zapraszam. Zanim sforsujecie drzwi to mi zejdzie promilaż po tych dwóch kieliszkach :)
PISoBOLSZEWICKI udziałowiec patologia + ma się dobrze he he.
Do GW tej informacji raczej nie chodzi o dwa kieliszki wina do kolacji.Chodzi o dobro dzieci -bardzo małych dzieci, pozostawionych bez opieki. Czasami żart jest po prostu nie na miejscu.
@gość, podchodziłbym z dystansem do tych prasowych rewelacji... Prasa potrafi zrobić z wypicia kilku piw meliniarza i patologię. Ale prawda taka, że jak moja młoda miała 6 miesięcy to żadne z nas nie tyknęło browara.
No. Teraz strach butelkę wina otworzyć wieczorem z żoną. Miły sąsiad zadzwoni i lipa. Panowie policjanci zapraszam. Zanim sforsujecie drzwi to mi zejdzie promilaż po tych dwóch kieliszkach :)
PISoBOLSZEWICKI udziałowiec patologia + ma się dobrze he he.
Do GW tej informacji raczej nie chodzi o dwa kieliszki wina do kolacji.Chodzi o dobro dzieci -bardzo małych dzieci, pozostawionych bez opieki. Czasami żart jest po prostu nie na miejscu.