Reklama

Pijany 25-latek wjechał w drzewo. Był poszukiwany i miał kilka sądowych zakazów jazdy

Mężczyzna nie posiadał też prawa jazdy.

Policja podaje, że w Czarnej kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Trójka podróżnych porzuciła pojazd i się oddaliła.

Na poczukiwania ruszyły policyjne patrole i szybko namierzyły uciekinierów. 

Okazało się, że kierował 25-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi, który był pijany. To jednak nie wszystko. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i jest objęty kilkoma sądowymi zakazami prowadzania pojazdów mechanicznych. Był też poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty prowadzenia w stanie nietrzeźwości, złamania sądowych zakazów i spowodowania kolizji. Trafił do zakładu karnego. 
 

Reklama


fot.KPP Łańcut
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości