Mężczyzna nie posiadał też prawa jazdy.
Policja podaje, że w Czarnej kierujący oplem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Trójka podróżnych porzuciła pojazd i się oddaliła.
Na poczukiwania ruszyły policyjne patrole i szybko namierzyły uciekinierów.
Okazało się, że kierował 25-letni mieszkaniec gminy Białobrzegi, który był pijany. To jednak nie wszystko. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i jest objęty kilkoma sądowymi zakazami prowadzania pojazdów mechanicznych. Był też poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty prowadzenia w stanie nietrzeźwości, złamania sądowych zakazów i spowodowania kolizji. Trafił do zakładu karnego.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze