Reklama

Pijany 52-latek zakończył jazdę w przydrożnym rowie

Do zdarzenia doszło 1 maja, około godz. 16, w Laszkach.

Policjanci z radymniańskiego komisariatu wstępnie informują, że kierujący seatem stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie wypadł z drogi.

Okazało się, że 52-letni mieszkaniec gminy Laszki w organizmie ma ponad 2 promile alkoholu. Odwieziono go do placówki medycznej.

Niebawem usłyszy zarzuty kierowania autem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu do 2 lat więzienia.


fot.KPP Jarosław


fot.KPP Jarosław
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama