Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Koło północy na drodze relacji Przedbórz – Leszcze kierowca zauważył, że na jezdni leży człowiek i się nie rusza. Zatrzymał się, aby udzielić mu pomocy, jednak mężczyzna nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa.
Był mróz, leżał w nieoświetlonym miejscu, więc jego życie było zagrożone, ale sam stwarzał też zagrożenie dla przejeżdżajacych pojazdów.
Policjanci wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że to 71-letni mieszkaniec gminy Niwiska. Jako że miał ponad 2 promile alkoholu, funkcjonariusze przekazali go pod opiekę rodzinie.
Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 71-latek odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Jaki rachunek ?