Reklama

Pijany 71-latek nocą leżał na jezdni

Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Koło północy na drodze relacji Przedbórz – Leszcze kierowca zauważył, że na jezdni leży człowiek i się nie rusza. Zatrzymał się, aby udzielić mu pomocy, jednak mężczyzna nie był w stanie powiedzieć, jak się nazywa. 

Był mróz, leżał w nieoświetlonym miejscu, więc jego życie było zagrożone, ale sam stwarzał też zagrożenie dla przejeżdżajacych pojazdów.

Policjanci wylegitymowali mężczyznę. Okazało się, że to 71-letni mieszkaniec gminy Niwiska. Jako że miał ponad 2 promile alkoholu, funkcjonariusze przekazali go pod opiekę rodzinie.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 71-latek odpowie przed sądem.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2019-01-30 18:55:09

    Jaki rachunek ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości