Reklama

Pijany kierowca spowodował wypadek. 2 osoby ranne [ZDJĘCIA]

Mężczyzna miał niemal 2 promile w organizmie.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 14 marca, po godz. 19, w Brzózie Stadnickiej.

W kierunku Rakszawy fiatem jechał 24-letni mieszkaniec Biedaczowa, a z naprzeciwka alfa romeo podróżowała mieszkanka powiatu leżajskiego. Nagle kierujący fiatem zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzania z prawidłowo jadącą alfą.

Oboje kierujący  trafili do szpitala. Kierująca alfą była trzeźwa. 24-latek z fiata miał prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za swoje czyny odpowie przed sądem

Reklama


fot.KPP Łańcut


fot.KPP Łańcut
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości