Mężczyzna miał niemal 2 promile w organizmie.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło 14 marca, po godz. 19, w Brzózie Stadnickiej.
W kierunku Rakszawy fiatem jechał 24-letni mieszkaniec Biedaczowa, a z naprzeciwka alfa romeo podróżowała mieszkanka powiatu leżajskiego. Nagle kierujący fiatem zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzania z prawidłowo jadącą alfą.
Oboje kierujący trafili do szpitala. Kierująca alfą była trzeźwa. 24-latek z fiata miał prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za swoje czyny odpowie przed sądem


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze