Reklama

Pijany kierowca wbił się nissanem w ścianę budynku

Mężczyzna był pijany, miał 1,5 promila. Swoje zachowanie tłumaczył chęcią nauki jazdy samochodem...

Do zdarzenia doszło 12 marca na ul. Gazowej w Tarnobrzegu.

Nad ranem policja otrzymała zgłoszenie, że dwaj mężczyźni wjechali tyłem nissana w ścianę budynku klubu wrotkarskiego. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, oprócz porzuconego pojazdu nikogo tam nie zastali.

Kilka metrów dalej zauważyli dwóch mężczyzn, 22- i 42-letniego. Czuć było  od nich alkohol, a starszy z nich miał problemy z utrzymaniem równowagi.

Okzało się, że kilka godzin wcześniej mężczyźni przyszli na parking, by sprawdzić, jak pracuje silnik nissana. W tym czasie pili alkohol. W pewnym momencie 42-latek wsiadł za kierownicę, wrzucił wsteczny bieg i samochód ruszył. Przejechał jednię, chodnik i uderzył w ścianę budynku. Młodszy z mężczyzn przesiadł się na miejsce kierowcy i próbował bezskutecznie wyjechać.

Reklama

42-latek, który nie posiada prawa jazdy, miał 1,5 promila alkoholu, u 22-latka alkomat wskazał 0,62 promila. Obaj trafili do policyjnego aresztu. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    msrao2223_464 2019-05-14 08:06:37

    We have seen many ways to get the brawl stars hack here. http://newcheat.net/brawl-stars

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama