Mężczyzna był pijany, miał 1,5 promila. Swoje zachowanie tłumaczył chęcią nauki jazdy samochodem...
Do zdarzenia doszło 12 marca na ul. Gazowej w Tarnobrzegu.
Nad ranem policja otrzymała zgłoszenie, że dwaj mężczyźni wjechali tyłem nissana w ścianę budynku klubu wrotkarskiego. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, oprócz porzuconego pojazdu nikogo tam nie zastali.
Kilka metrów dalej zauważyli dwóch mężczyzn, 22- i 42-letniego. Czuć było od nich alkohol, a starszy z nich miał problemy z utrzymaniem równowagi.
Okzało się, że kilka godzin wcześniej mężczyźni przyszli na parking, by sprawdzić, jak pracuje silnik nissana. W tym czasie pili alkohol. W pewnym momencie 42-latek wsiadł za kierownicę, wrzucił wsteczny bieg i samochód ruszył. Przejechał jednię, chodnik i uderzył w ścianę budynku. Młodszy z mężczyzn przesiadł się na miejsce kierowcy i próbował bezskutecznie wyjechać.
42-latek, który nie posiada prawa jazdy, miał 1,5 promila alkoholu, u 22-latka alkomat wskazał 0,62 promila. Obaj trafili do policyjnego aresztu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.We have seen many ways to get the brawl stars hack here. http://newcheat.net/brawl-stars
We have seen many ways to get the brawl stars hack here. http://newcheat.net/brawl-stars