39-letni kierowca miał 3,27 promila alkoholu w organizmie. W takim stanie usiadł za kierownicą mitsubishi, uszkadzając trzy zaparkowane przy ulicy Kopernika samochody. Za swój wybryk odpowie przed sądem. Może spędzić za kratkami nawet 2 lata.
Do zdarzenia doszło przed g. 1 w nocy. Jak informuje tarnobrzeska policja, pijany 39-latek, mieszkaniec Gorzyc, najpierw staranował 3 zaparkowane przy ulicy pojazdy, a następnie odjechał. Policjanci namierzyli go chwilę później, kiedy zmierzał w kierunku ulicy Wyspiańskiego. Ich uwagę zwróciły liczne uszkodzenia auta. Mężczyzna, zorientowawszy się, że może mieć kłopoty, przesiadł się na tylne siedzenie pojazdu, a jego pasażer zaczął udawać, że śpi. Wyraźnie wyczuwalna woń alkoholu skłoniła policjantów do poddania kierowcy badaniu alkomatem. Wydmuchał 3,27 promila. Mężczyźnie z miejsca zatrzymano prawo jazdy. Trafił też do policyjnej izby zatrzymań. Za swój występek będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara grzywny i do 2 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W takim /3,27 promila/ stanie to wysiadł za kierownicy mitsubishi.
W takim /3,27 promila/ stanie to wysiadł za kierownicy mitsubishi.