Reklama

Pijany pirat staranował 3 auta przy Kopernika

39-letni kierowca miał 3,27 promila alkoholu w organizmie. W takim stanie usiadł za kierownicą mitsubishi, uszkadzając trzy zaparkowane przy ulicy Kopernika samochody. Za swój wybryk odpowie przed sądem. Może spędzić za kratkami nawet 2 lata.

Do zdarzenia doszło przed g. 1 w nocy. Jak informuje tarnobrzeska policja, pijany 39-latek, mieszkaniec Gorzyc, najpierw staranował 3 zaparkowane przy ulicy pojazdy, a następnie odjechał. Policjanci namierzyli go chwilę później, kiedy zmierzał w kierunku ulicy Wyspiańskiego. Ich uwagę zwróciły liczne uszkodzenia auta. Mężczyzna, zorientowawszy się, że może mieć kłopoty, przesiadł się na tylne siedzenie pojazdu, a jego pasażer zaczął udawać, że śpi. Wyraźnie wyczuwalna woń alkoholu skłoniła policjantów do poddania kierowcy badaniu alkomatem. Wydmuchał 3,27 promila. Mężczyźnie z miejsca zatrzymano prawo jazdy. Trafił też do policyjnej izby zatrzymań. Za swój występek będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara grzywny i do 2 lat pozbawienia wolności.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    nazi - niezalogowany 2016-01-13 14:09:09

    W takim /3,27 promila/ stanie to wysiadł za kierownicy mitsubishi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości