Reklama

Pijany traktorzysta w Rokietnicy

W ostatnim czasie możemy być świadkami wielu kontroli trzeźwości nie tylko kierowców pojazdów osobowych i ciężarówek, ale również rowerzystów, motorowerzystów i traktorzystów. Niewątpliwie to właściwe posunięcie ze strony policji. Prowadzi bowiem do wykrycia wielu nieprawidłowych zachowań tych uczestników ruchu drogowego.

Nie inaczej było w Rokietnicy, w środę, 12 lipca. Dzielnicowi z pruchnickiego komisariatu zdecydowali się skontrolować jadącego ciągnikiem 48-letniego mieszkańca gminy Rokietnica. Jak się okazało – słusznie, ponieważ mężczyzna miał aż 2,64 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy.

48-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grożą mu: kara grzywny, ograniczenia lub pozbawienia wolności do 2 lat oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości