Reklama

Pijany wjechał w ogrodzenie

25/07/2016 11:19

Kierujący audi 29-latek na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

– Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 16.30 w Bolestraszycach. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący audi, 29-letni obywatel Ukrainy, jadąc w kierunku Przemyśla, na zakręcie nie dostosował prędkości i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji – informuje przemyska policja.

Kierowca miał 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. 29-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy. Mężczyznę zatrzymano do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie.


fot.KMP Przemyśl
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama