„Szczęśliwe Dzieci”. To właśnie pod taką nazwą bawić się będziemy w Zajedzie Pastewnik w niedzielę, 28 lipca.
Piknik rodzinny jest cyklicznym wydarzeniem o zasięgu lokalnym łączącym integrację społeczną z edukacją i działaniami profilaktycznymi, umożliwiającym zarówno rodzinne spędzenie wolnego czasu jak również podniesienie świadomości społecznej w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej.
Co w tym roku przygotowali organizatorzy?
M.in. scenkę teatralną kabaretowej DDS „Senior+” pt. „Czerwony kapturek”, pokaz klubu fitness Irminy Juchy-Kocur, pokaz sztuk walki klubu Combat JuJutsu Pedro, występy uczniów, animacje, koncert zespołu Żuki oraz zabawę taneczną z zespołem Grupa Wójta – Dj & Wodzirej. Oprócz tego m.in. symulator dachowania, krowa do dojenia, żyroskop-trenażer, piana party, park dmuchańców, szczudlarze, malowanie twarzy, prezentacja zabytkowych samochodów, czy przejazd motocyklami.
Nie zabraknie stoisk gastronomicznych, ale też stoisk informacyjno-konsultacyjnych.
Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka publiczna do puszek dla Oli Ożóg. Zachęcamy do wspólnej zabawy i pomocy. Start o g. 16.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze