Z obrażeniami trafił do szpitala 19-latek z gminy Roźwienica, który wsiadł za kółko po spożyciu alkoholu. Nocna jazda zakończyła się lądowaniem w rowie.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 maja, około g. 23.30 w Tyniowicach w powiecie jarosławskim. Jak poinformowała jarosławska policja, 19-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, kierujący volkswagenem, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna został poddany badaniu na stan trzeźwości. Wykazało w jego organizmie ponad 2 promile. 19-latek stanie przed sądem. Będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Musi się także liczyć z wysoką grzywną.

fot.KPP Jarosław
Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze