Reklama

Pił i wsiadł za kółko. Wylądował w rowie

Z obrażeniami trafił do szpitala 19-latek z gminy Roźwienica, który wsiadł za kółko po spożyciu alkoholu. Nocna jazda zakończyła się lądowaniem w rowie.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 maja, około g. 23.30 w Tyniowicach w powiecie jarosławskim. Jak poinformowała jarosławska policja, 19-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, kierujący volkswagenem, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna został poddany badaniu na stan trzeźwości. Wykazało w jego organizmie ponad 2 promile. 19-latek stanie przed sądem. Będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Musi się także liczyć z wysoką grzywną.


fot.KPP Jarosław
Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama