Reklama

Pizza i papierosy spod lady. Właścicielka lokalu i jej matka znalazły sposób na dodatkowy zarobek

Niżańscy policjanci, wspólnie z przedstawicielami podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, wzięli pod lupę jedną z pizzerii na terenie powiatu niżańskiego. Okazało się, że prowadząca lokal kobieta oferowała klientom papierosy bez akcyzy produkowane przez własną matkę.

Służby celne z psem patrolowo-tropiącym, wespół z funkcjonariuszami niżańskiej policji, wczoraj, 15 bm., po południu wkroczyły do wspomnianego lokalu, gdzie znalazły 280 sztuk schowanych pod ladą baru wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Informacje o nielegalnym procederze odbywającym się w pizzerii, które docierały do stróżów prawa od jakiegoś czasu, okazały się prawdziwe. Kobieta handlowała w lokalu papierosami spod lady w konkurencyjnych cenach. Towar był nielegalny, produkowany przez jej matkę w domowym zaciszu. Służby przeszukały również dom właścicielki pizzerii, w którym ujawniły 128 kg suszu tytoniowego, 10 kg krajanki oraz sprzęt służący do produkcji papierosów. Teraz odpowie ona przed sądem za wykroczenie akcyzowe sprzedaży wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzowych, natomiast matka kobiety za przestępstwo nielegalnego wyrobu papierosów. Gdyby cały zabezpieczony susz i krajanka trafiły na rynek, Skarb Państwa uszczupliłby się o kwotę blisko 67 tys. zł.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    b - niezalogowany 2019-05-16 14:08:06

    jak za komunizmu walczymy z nielegalnym handlem obłęd

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    MK - niezalogowany 2019-05-16 16:13:34

    Wiem i doskonale rozumiem ,ze nie chodzi o wielkość -małą,ale o zasady .Ale po przeliczeniu  tych "gigantycznych kwot' wychodzi  mi ,że to jest na jednego obywatela Polski  0 ,  0017268 pln . Czyli , około dwie tysięczne  pln.  BEZ KOMENTARZA , KALKULATOR / A  RACZEJ MATEMATYKA  NIE KŁAMIĄ/.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gorszy sort - niezalogowany 2019-05-16 16:34:32

    Ale sukces!!!! Trzeba zebrac na te plusy~!!!! A ciemnota niech glosuje i się cieszy jak to lapia tych co wyludzaja vat!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości