Komenda Główna Policji przypomina, że bezpieczny wypoczynek zależy w dużej mierze od nas samych. Po raz kolejny zwraca uwagę na to, że urlop to nie czas na zwolnienie od myślenia, a wybierana forma wypoczynku powinna odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Wielu turystów z pewnością zdecyduje się – zgodnie z powiedzeniem – rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. Pogoda ma być na tyle łaskawa, by na to pozwolić. Jednak o czym pamiętać przed wyjściem na szlak?
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze