Reklama

Po „kieliszku” w trasę. 54-letni motorowerzysta odpowie przed sądem

We wtorek, 23 maja przed g. 10, doszło do zatrzymania motorowerzysty. Był nietrzeźwy.

Uwagę funkcjonariusza ruchu drogowego przykuł motorowerzysta poruszający się po trasie Horyniec-Zdrój- Nowiny Horynieckie. Zatrzymał go do kontroli i uniemożliwił dalszą jazdę.

Jak się okazało, 54-letni mieszkaniec gminy Horyniec-Zdrój miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

Za kierowanie jednośladem po alkoholu będzie odpowiadał przed sądem.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości