We wtorek, 23 maja przed g. 10, doszło do zatrzymania motorowerzysty. Był nietrzeźwy.
Uwagę funkcjonariusza ruchu drogowego przykuł motorowerzysta poruszający się po trasie Horyniec-Zdrój- Nowiny Horynieckie. Zatrzymał go do kontroli i uniemożliwił dalszą jazdę.
Jak się okazało, 54-letni mieszkaniec gminy Horyniec-Zdrój miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.
Za kierowanie jednośladem po alkoholu będzie odpowiadał przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze