Kilka godzin trwały poszukiwania zaginionej 69-letniej mieszkanki podlubaczowskiej wsi. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.
O zaginięciu zawiadomiła policję wczoraj wieczorem córka 69-latki. Kobieta nie miała z matką kontaktu od południa, a poszukiwania prowadzone przez nią na własną rękę nie przyniosły rezultatu.
Podczas działań prowadzonych po zmroku i w trudnych warunkach atmosferycznych jeden z patroli biorących udział w poszukiwaniach odnalazł zaginioną kobietę. Zmarzniętą 69-latkę policjanci przekazali pod opiekę rodzinie. Kobieta nie wymagała opieki medycznej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Aspirant sztabowy jeszcze nie na emeryturze.
Aspirant sztabowy jeszcze nie na emeryturze.