Reklama

Po kilku godzinach poszukiwań odnaleziono zaginioną kobietę

16/02/2015 15:26

Kilka godzin trwały poszukiwania zaginionej 69-letniej mieszkanki podlubaczowskiej wsi. Życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.

 O zaginięciu zawiadomiła policję wczoraj wieczorem córka 69-latki. Kobieta nie miała z matką kontaktu od południa, a poszukiwania prowadzone przez nią na własną rękę nie przyniosły rezultatu.

Podczas działań prowadzonych po zmroku i w trudnych warunkach atmosferycznych jeden z patroli biorących udział w poszukiwaniach odnalazł zaginioną kobietę. Zmarzniętą 69-latkę policjanci przekazali pod opiekę rodzinie. Kobieta nie wymagała opieki medycznej.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    goldwing - niezalogowany 2015-02-16 17:44:13

    Aspirant sztabowy jeszcze nie na emeryturze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości