Reklama

Pobałakajmy, Serdeńko – wieczór z twórczością Marii Żemełko już dziś

Dziś, 27 bm., o godzinie 18.15, w gmachu głównym Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej pod sympatyczną nazwą "Pobałakajmy, Serdeńko" odbędzie się pełen humoru wieczór z rozrywką.

Lwowskie klimaty przybliżą wycinki z najnowszej książki Marii Żemełko "Na bambetlu, czyli lwowskie bałakanie", której promocja będzie miała miejsce właśnie dziś. Odczytają je Edward Rabczuk oraz sama autorka. 
O stylową oprawę muzyczną zatroszczy się Kapela TA JOJ!
Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa grafik Moniki Kuźmy ilustrujących wiersze.
Wstęp wolny.


Uwaga, miejsce i godzina zostały zmienione, obowiązują te podane powyżej, a nie widniejące na plakatach.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama