Reklama

Pobił 37-latka. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie

02/10/2023 07:47

Nawet 3 lata pozbawienia wolności może grozić 25-letniemu mieszkańcowi gminy Wiązownica, który ciężko pobił 37-letniego mieszkańca gminy Zarzecze. Do zdarzenia doszło na spotkaniu towarzyskim.

Do jarosławskiej komendy zgłoszenie dotarło w środę, 20 września około g. 13. Dyżurny usłyszał, że do szpitala przyjęto pobitego mężczyznę oraz, że jego stan jest bardzo ciężki.

W toku prowadzonych działań ustalono, że do zdarzenia, w którym ucierpiał 37-latek doszło nocy z 19 na 20 września w jednym z mieszkań na terenie Zapałowa, gdzie odbywało się towarzyskie spotkanie trzech mężczyzn. W jego trakcie, pomiędzy 25-latkiem a 37-latkiem miała wywiązać się kłótnia, a następnie bójka, podczas której starszy z mężczyzn został ciężko pobity przez 25-latka. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali podejrzanego, mieszkańca gminy Wiązownica w policyjnym areszcie.

Reklama

Usłyszał już zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci choroby zagrażającej życiu. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama