Podróżujący koleją mogą już korzystać z odnowionych przystanków: Niziny i Walawa. Są one efektem inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. na podkarpackiej trasie między Rzeszowem a Przemyślem.
Nowe, wyższe perony ułatwią pasażerom wsiadanie do pociągów. Dostęp do peronów dla osób o ograniczonej mobilności[paywall] oraz z cięższym bagażem, zapewnią pochylnie. Perony są wyposażone w wiaty, ławki, czytelne oznakowanie i tablice informacyjne. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na trasie Rzeszów – Przemyśl, zapewniły już w połowie roku lepsze warunki na przystanku Ostrów k. Radymna, a w ubiegłym roku na stacji Przeworsk i na przystanku Przemyśl Zasanie. Wyższy standard obsługi podróżnych jest teraz na 14 stacjach i przystankach.
Zmodernizowane przystanki w Nizinach i w Walawie są częścią inwestycji PLK za 20 mln zł na odcinku Munina – Żurawica. Efektem prac będą także nowe perony z wyposażeniem na przystanku Sośnica Jarosławska. Tu z udogodnień skorzystają podróżni na wiosnę przyszłego roku. Inwestycja na odcinku Munina – Żurawica, obejmuje również przebudowę 8 wiaduktów, min. w Ostrowie, Radymnie, Walawie. Obiekty zapewnią sprawniejsze i bezpieczniejsze przejazdy pociągów, a poszerzone drogi umożliwią bezpieczniejszy i płynniejszy ruch drogowy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.tablice , wiaty inwestycję hahaha hahaha hahah ahahha hahahah aha
tablice , wiaty inwestycję hahaha hahaha hahah ahahha hahahah aha