Reklama

Pochylnie, wiaty, ławki, czytelne oznakowanie

10/12/2018 13:30

Podróżujący koleją mogą już korzystać z odnowionych przystanków: Niziny i Walawa. Są one efektem inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. na podkarpackiej trasie między Rzeszowem a Przemyślem.

Nowe, wyższe perony ułatwią pasażerom wsiadanie do pociągów. Dostęp do peronów dla osób o ograniczonej mobilności[paywall] oraz z cięższym bagażem, zapewnią pochylnie. Perony są wyposażone w wiaty, ławki, czytelne oznakowanie i tablice informacyjne. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na trasie Rzeszów – Przemyśl, zapewniły już w połowie roku lepsze warunki na przystanku Ostrów k. Radymna, a w ubiegłym roku na stacji Przeworsk i na przystanku Przemyśl Zasanie. Wyższy standard obsługi podróżnych jest teraz na 14 stacjach i przystankach.

Zmodernizowane przystanki w Nizinach i w Walawie są częścią inwestycji PLK za 20 mln zł na odcinku Munina – Żurawica. Efektem prac będą także nowe perony z wyposażeniem na przystanku Sośnica Jarosławska. Tu z udogodnień skorzystają podróżni na wiosnę przyszłego roku. Inwestycja na odcinku Munina – Żurawica, obejmuje również przebudowę 8 wiaduktów, min. w Ostrowie, Radymnie, Walawie. Obiekty zapewnią sprawniejsze i bezpieczniejsze przejazdy pociągów, a poszerzone drogi umożliwią bezpieczniejszy i płynniejszy ruch drogowy.
red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2018-12-10 18:39:51

    tablice , wiaty inwestycję hahaha hahaha hahah ahahha hahahah aha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama