Reklama

Podkarpacka policja podsumowała działania w okresie świątecznym

28/12/2023 11:21

„Na podkarpackich drogach było w miarę spokojnie” – przekazała służba prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Pięć dni wzmożonych, świątecznych działań przełożyło się na pewne statystyki. Policyjne kontrole zwracały uwagę nie tylko na łamanie prawa – zwłaszcza zbyt szybką jazdę, nieprawidłowo wykonywane manewry, czy wymuszanie pierwszeństwa, ale i na stan techniczny pojazdów.

W regionie doszło do 12 wypadków, w których ucierpiało 13 osób. Na szczęście nikt nie zginął. Zatrzymano też 25 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kółko mimo tego, że wcześniej spożywali alkohol.

em.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości