„Na podkarpackich drogach było w miarę spokojnie” – przekazała służba prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
Pięć dni wzmożonych, świątecznych działań przełożyło się na pewne statystyki. Policyjne kontrole zwracały uwagę nie tylko na łamanie prawa – zwłaszcza zbyt szybką jazdę, nieprawidłowo wykonywane manewry, czy wymuszanie pierwszeństwa, ale i na stan techniczny pojazdów.
W regionie doszło do 12 wypadków, w których ucierpiało 13 osób. Na szczęście nikt nie zginął. Zatrzymano też 25 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kółko mimo tego, że wcześniej spożywali alkohol.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze