Dwaj funkcjonariusze SG z placówki z Hermanowic w trakcie patrolu na drodze między Kniażycami a Fredropolem byli świadkami wypadku.
Młoda kobieta na ostrym zakręcie straciła panowanie nad pojazdem. Volkswagen, wypadając z drogi, minął pojazd służbowy SG, wjechał do rowu i kilkukrotnie koziołkował.
Strażnicy graniczni niezwłocznie zareagowali: wezwali odpowiednie służby, zabezpieczyli miejsce wypadku i udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej.
Ranna kobieta została przewieziona do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Obowiązkiem każdego kierowcy będącego świadkiem zdarzenia wypadku jest udzielenie pierwszej pomocy
Jak ja uwielbiam te tytuły, które mówią że jakiś mundurowy udzielił pomocy jak w tym przypadku na służbie, czy po służbie. Potem nagrody itd. :D A jak przypadkowy świadek pomoże to cisza.
Obowiązkiem każdego kierowcy będącego świadkiem zdarzenia wypadku jest udzielenie pierwszej pomocy
Jesień 96
Jak ja uwielbiam te tytuły, które mówią że jakiś mundurowy udzielił pomocy jak w tym przypadku na służbie, czy po służbie. Potem nagrody itd. :D A jak przypadkowy świadek pomoże to cisza.