Reklama

Pogranicznicy z Hermanowic pomogli poszkodowanej w wypadku. Jej pojazd dachował

Dwaj funkcjonariusze SG z placówki z Hermanowic w trakcie patrolu na drodze między Kniażycami a Fredropolem byli świadkami wypadku.

Młoda kobieta na ostrym zakręcie straciła panowanie nad pojazdem. Volkswagen, wypadając z drogi, minął pojazd służbowy SG, wjechał do rowu i kilkukrotnie koziołkował.

Strażnicy graniczni niezwłocznie zareagowali: wezwali odpowiednie służby, zabezpieczyli miejsce wypadku i udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej.

Ranna kobieta została przewieziona do szpitala.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Grażyna - niezalogowany 2020-08-13 22:37:03

    Obowiązkiem każdego kierowcy będącego świadkiem zdarzenia wypadku jest udzielenie pierwszej pomocy 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    129 ddc - niezalogowany 2020-08-14 10:50:36

    Jesień 96

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-08-14 12:34:13

    Jak ja uwielbiam te tytuły, które mówią że jakiś mundurowy udzielił pomocy jak w tym przypadku na służbie, czy po służbie. Potem nagrody itd. :D A jak przypadkowy świadek pomoże to cisza.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama