W 2015 roku policja na Podkarpaciu zamierza przyjąć w swoje szeregi aż 140 funkcjonariuszy.
Rozpoczęty właśnie nabór dotyczy jednostek w: Krośnie, Przemyślu, Rzeszowie, Tarnobrzegu, Brzozowie, Dębicy, Jarosławiu, Jaśle, Kolbuszowej, Lesku, Leżajsku, Lubaczowie, Łańcucie, Mielcu, Nisku, Przeworsku, Ropczycach, Stalowej Woli, Sanoku, Strzyżowie, Ustrzykach Dolnych, a także Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie i tamtejszej Komendy Wojewódzkiej Policji.Chcący przywdziać mundur, muszą spełnić szereg wymagań, m.in. posiadać obywatelstwo polskie, mieć nieposzlakowaną opinię, nie być skazanym za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystać z pełni praw publicznych,
posiadać co najmniej średnie wykształcenie i zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych. Osoby zainteresowane pełnieniem służby w policji winny osobiście złożyć komplet dokumentów w Sekcji Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie z siedzibą w Oddziale Prewencji Policji w Zaczerniu k. Rzeszowa, pok. nr 7, w każdy poniedziałek lub wtorek, w godzinach od 8 do 14. Szczegółowe informacje na www.podkarpacka.policja.gov.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze