Reklama

Policja szuka chętnych do służby. 140 etatów

05/02/2015 08:57

W 2015 roku policja na Podkarpaciu zamierza przyjąć w swoje szeregi aż 140 funkcjonariuszy.

Rozpoczęty właśnie nabór dotyczy jednostek w: Krośnie, Przemyślu, Rzeszowie, Tarnobrzegu, Brzozowie, Dębicy, Jarosławiu, Jaśle, Kolbuszowej, Lesku, Leżajsku, Lubaczowie, Łańcucie, Mielcu, Nisku, Przeworsku, Ropczycach, Stalowej Woli, Sanoku, Strzyżowie, Ustrzykach Dolnych, a także Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie i tamtejszej Komendy Wojewódzkiej Policji.

Chcący przywdziać mundur, muszą spełnić szereg wymagań, m.in. posiadać obywatelstwo polskie, mieć nieposzlakowaną opinię, nie być skazanym za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystać z pełni praw publicznych,
posiadać co najmniej średnie wykształcenie i zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych. Osoby zainteresowane pełnieniem służby w policji winny osobiście złożyć komplet dokumentów w Sekcji Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie z siedzibą w Oddziale Prewencji Policji w Zaczerniu k. Rzeszowa, pok. nr 7, w każdy poniedziałek lub wtorek, w godzinach od 8 do 14. Szczegółowe informacje na www.podkarpacka.policja.gov.pl.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama