Najczęściej to oni karzą, uczą, instruują, radzą, egzaminują, siedząc obok kursanta czy kierowcy. To oni kontrolują na drogach kierowców. Tym razem było inaczej. To ich umiejętności i znajomość przepisów ruchu drogowego była oceniana.
Z inicjatywy Auto-Sport-Klubu Przemyśl Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu zorganizował 18 września br. na swoim terenie Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego o Puchar Dyrektora WORD Macieja Kamińskiego.
Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem sprawowali wojewoda podkarpacki i marszałek województwa podkarpackiego. Ale nie był to konkurs dla wszystkich chętnych[paywall]. Pomysłodawcy zaprosili do rywalizacji instruktorów, wykładowców nauki jazdy, egzaminatorów i przedstawicieli służb mundurowych i ratowniczych.

fot.Krystian Matusz/WORD Przemyśl
Organizatorzy, uczestnicy i zwycięzcy konkursu na wspólnym zdjęciu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze