Reklama

Policjanci na beskidzkim szlaku zbierali pieniądze dla chorego 6-letniego Jasia

06/05/2019 13:21

Czterej krośnieńscy policjanci włączyli się w oryginalną akcję pomocową dla 6-letniego Jasia chorującego na rdzeniowy zanik mięśni. Przemierzyli ponad 30 kilometr Głównym Szlakiem Beskidzkim, w poszukiwaniu ludzi dobrej woli.

Na pomysł tak niecodziennej zbiórki wpadli dwaj funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tychach. Zaplanowali oni, że w 19 dni przejdą ponad 500 km wymagającej trasy biegnącej od Wołosatego w Bieszczadach, aż do Ustronia na Śląsku. W trakcie zmagania z naturą i własnymi słabościami zbierali fundusze dla nieuleczalnie chorego 6-latka.


fot.KMP Krosno

W projekcie „Wyprawa dla Jasia” wzięli udział Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie kom. Tomasz Dąbrowski oraz asp. sztab. Jerzy Barczentewicz, st. asp. Paweł Buczyński i asp. Marcin Krówka. Całą czwórka akcję wsparła na 30 kilometrowym odcinku z Rymanowa do Chyrowej.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama