Reklama

Policjanci oddawali krew

Akcję zainicjowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Wsparli ich przedstawiciele prokuratury, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nisku i mieszkańcy powiatu.

Policjanci wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w od godz. 9 czekali na chętnych. Było to możliwe dzięki Mobilnemu Punktowi Pobrań Krwi, który ustawiony został obok budynku komendy.

Krew przeznaczona będzie dla chorych i poszkodowanych w wypadkach drogowych. Kolejna honorowa zbiórka jesienią.


fot.KPP Nisko


fot.KPP Nisko
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama