Reklama

Policjanci odnaleźli zaginioną 14-latkę. Ukrywała się w zaroślach

Dzisiaj po południu,14 bm., odnaleziono zaginioną Natalię, którą od wczoraj nieustannie poszukiwało kilkudziesięciu policjantów.

Dziewczynka wyszła z domu w czwartek w południe, twierdząc, że niebawem wróci. Z czasem rodzina zaczęła się niepokoić, więc bliscy starali się ją odnaleźć na własna rękę. Gdy to nie przyniosło skutku, w piątek po południu zawiadomiono policję. 

Kilkudziesięciu funkcjonariuszy sprawdzało szpitale i dworce, galerie i znane nastolatce miejsca. Komunikat o zaginięciu Natalii otrzymali kierowcy MPK i taksówkarze.

Dzisiaj policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację, która okazała się przełomowa. 14-latkę znaleziono ok. godz. 14.30 w Rudnej Małej, gdzie się ukrywała w trudno dostępnych zaroślach. Cała i zdrowa trafiła pod opiekę matki. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dora - niezalogowany 2017-10-15 08:02:55

    Kierowcy mpk i taksówkarze, hehehe konfidenci. czy ktoś widział kiedyś żeby płacili mandaty

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kris - niezalogowany 2017-10-15 09:35:55

    Proponuję teraz tę smarkulę obciążyć kosztami akcji. Prędko nauczy się rozumu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    GENIUS - niezalogowany 2017-10-15 11:06:41

    Tak, bo przecież 14 latka ma dochody XD

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama