Dzisiaj po południu,14 bm., odnaleziono zaginioną Natalię, którą od wczoraj nieustannie poszukiwało kilkudziesięciu policjantów.
Dziewczynka wyszła z domu w czwartek w południe, twierdząc, że niebawem wróci. Z czasem rodzina zaczęła się niepokoić, więc bliscy starali się ją odnaleźć na własna rękę. Gdy to nie przyniosło skutku, w piątek po południu zawiadomiono policję.
Kilkudziesięciu funkcjonariuszy sprawdzało szpitale i dworce, galerie i znane nastolatce miejsca. Komunikat o zaginięciu Natalii otrzymali kierowcy MPK i taksówkarze.
Dzisiaj policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację, która okazała się przełomowa. 14-latkę znaleziono ok. godz. 14.30 w Rudnej Małej, gdzie się ukrywała w trudno dostępnych zaroślach. Cała i zdrowa trafiła pod opiekę matki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kierowcy mpk i taksówkarze, hehehe konfidenci. czy ktoś widział kiedyś żeby płacili mandaty
Proponuję teraz tę smarkulę obciążyć kosztami akcji. Prędko nauczy się rozumu.
Tak, bo przecież 14 latka ma dochody XD
Kierowcy mpk i taksówkarze, hehehe konfidenci. czy ktoś widział kiedyś żeby płacili mandaty
Proponuję teraz tę smarkulę obciążyć kosztami akcji. Prędko nauczy się rozumu.
Tak, bo przecież 14 latka ma dochody XD