Reklama

Policjanci ostrzegają przed wchodzeniem na niebezpieczny lód

20/02/2021 10:24

W ciągu ostatnich dni temperatura powietrza znacznie spadła, co sprzyjało wchodzeniu na lód i zachęciło wędkarzy do łowienia ryb spod lodu.

Zamarznięte stawy, jeziora i rzeki zawsze niosą za sobą niebezpieczeństwo. Lekkomyślność dorosłych oraz pozostawianie dzieci bez opieki zbiera co roku śmiertelne żniwo. Mimo ostrzeżeń każdego roku pod lodem ginie kilka osób.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    adf - niezalogowany 2021-02-20 18:48:36

    policjanci przestrzegają , policjanci proszą , policjanci apelują , policjanci nic nie mogą .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    emerytowany zomowiec - niezalogowany 2021-02-20 23:20:24

    W dzisiejszych czasach lepiej niech inni mundurowi, np. strażacy proszą, apelują, nawołują, ostrzegają, bo pały, po tym co wyczyniają od marca 2020, posłuchu a co najważniejsze szacunku w społeczeństwie nie mają. Dużo krwi będą musieli sobie przed kamerami utoczyć jako "honorowi" dawcy, tony słodyczy rozdać przedszkolakom i dziesiątki dni otwartych komend zorganizować, by choć w paru promilach przywrócić szacunek dla siebie i swojej formacji.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    radekpx_53 2021-02-21 02:19:08

    Uważaj bo ktoś uwierzy że patologia tego kraju kiedykolwiek szanowała policję,normalni obywatele nie mają i nie mieli nigdy problemów z policją.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama