W ciągu ostatnich dni temperatura powietrza znacznie spadła, co sprzyjało wchodzeniu na lód i zachęciło wędkarzy do łowienia ryb spod lodu.
Zamarznięte stawy, jeziora i rzeki zawsze niosą za sobą niebezpieczeństwo. Lekkomyślność dorosłych oraz pozostawianie dzieci bez opieki zbiera co roku śmiertelne żniwo. Mimo ostrzeżeń każdego roku pod lodem ginie kilka osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.policjanci przestrzegają , policjanci proszą , policjanci apelują , policjanci nic nie mogą .
W dzisiejszych czasach lepiej niech inni mundurowi, np. strażacy proszą, apelują, nawołują, ostrzegają, bo pały, po tym co wyczyniają od marca 2020, posłuchu a co najważniejsze szacunku w społeczeństwie nie mają. Dużo krwi będą musieli sobie przed kamerami utoczyć jako "honorowi" dawcy, tony słodyczy rozdać przedszkolakom i dziesiątki dni otwartych komend zorganizować, by choć w paru promilach przywrócić szacunek dla siebie i swojej formacji.
Uważaj bo ktoś uwierzy że patologia tego kraju kiedykolwiek szanowała policję,normalni obywatele nie mają i nie mieli nigdy problemów z policją.
Policja jest od egzekwowania prawa, powinna to robić stanowczo i bezwzględnie. Tu nie ma miejsca na jakiekolwiek obiekcie.
Do Społeczniak W tym kraju od 1944do 1989 policja była organizacją patologiczną teraz różnie to bywa .
W tym kraju w podanym okresie nie było policji tylko milicja.
policjanci przestrzegają , policjanci proszą , policjanci apelują , policjanci nic nie mogą .
W dzisiejszych czasach lepiej niech inni mundurowi, np. strażacy proszą, apelują, nawołują, ostrzegają, bo pały, po tym co wyczyniają od marca 2020, posłuchu a co najważniejsze szacunku w społeczeństwie nie mają. Dużo krwi będą musieli sobie przed kamerami utoczyć jako "honorowi" dawcy, tony słodyczy rozdać przedszkolakom i dziesiątki dni otwartych komend zorganizować, by choć w paru promilach przywrócić szacunek dla siebie i swojej formacji.
Uważaj bo ktoś uwierzy że patologia tego kraju kiedykolwiek szanowała policję,normalni obywatele nie mają i nie mieli nigdy problemów z policją.