4 grudnia już po raz kolejny odbędzie się „ Wielka Parada Mikołajowa”. Tego dnia na rynku Starego Miasta w Przemyślu zostanie też przeprowadzona I edycja akcji „Zostań Świętym Mikołajem” pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla.

Organizatorem corocznej imprezy plenerowej jest Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek. 4 grudnia na przemyskim rynku najmłodsi będą mogli spotkać się z Mikołajem. Tradycyjnie w Paradzie wezmą udział „Mikołaje na motorach”, szczudlarze oraz aktorzy teatru ulicznego.
W związku z wydarzeniem prowadzona jest „Wielka zbiórka cukierków”, która trwa do 25 listopada. Słodkości można składać na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu. Następnie, w dniu Parady zostaną one podarowane dzieciom. W akcję zbierania cukierków zaangażowali się także funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze