Reklama

Policjanci przyłączyli się do słodkiej akcji

12/11/2016 20:21

4 grudnia już po raz kolejny odbędzie się „ Wielka Parada Mikołajowa”. Tego dnia na rynku Starego Miasta w Przemyślu zostanie też przeprowadzona I edycja akcji „Zostań Świętym Mikołajem” pod patronatem Prezydenta Miasta Przemyśla.

Organizatorem corocznej imprezy plenerowej jest Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek. 4 grudnia na przemyskim rynku najmłodsi będą mogli spotkać się z Mikołajem. Tradycyjnie w Paradzie wezmą udział „Mikołaje na motorach”, szczudlarze oraz aktorzy teatru ulicznego.

W związku z wydarzeniem prowadzona jest „Wielka zbiórka cukierków”, która trwa do 25 listopada. Słodkości można składać na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu. Następnie, w dniu Parady zostaną one podarowane dzieciom. W akcję zbierania cukierków zaangażowali się także funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. 


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama