Pomysłodawcą nagrania był Romuald Lipko z Budki Suflera, który skomponował muzykę do tekstu i zaprosił do współpracy solistę Grzegorza Wilka. Słowa do kolędy napisała kielecka policjantka Anna Zielińska-Brudek. Jest autorką czterech tomów poezji oraz licznych publikacji.
Utwór został zrealizowany w profesjonalnym studio nagrań w Sulejówku u Winicjusza Chrósta z udziałem Chóru Komendy Stołecznej Policji. Profesjonalny teledysk został nagrany przez TVP 3 w Kielcach. Występują w nim funkcjonariusze z województwa świętokrzyskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze