Reklama

Policjanci śpiewają kolędę [WIDEO]

25/12/2019 13:14

Pomysłodawcą nagrania był Romuald Lipko z Budki Suflera, który skomponował muzykę do tekstu i zaprosił do współpracy solistę Grzegorza Wilka. Słowa do kolędy napisała kielecka policjantka Anna Zielińska-Brudek. Jest autorką czterech tomów poezji oraz licznych publikacji.

Utwór został zrealizowany w profesjonalnym studio nagrań w Sulejówku u Winicjusza Chrósta z udziałem Chóru Komendy Stołecznej Policji. Profesjonalny teledysk został nagrany przez TVP 3 w Kielcach. Występują w nim funkcjonariusze z województwa świętokrzyskiego.




Kolędę można obejrzeć tutaj.




pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama