W ubiegłą środę policjanci drogówki podczas kontroli w Kołaczycach wyczuli zapach marihuany, więc przeszukali pojazd. Mężczyźni w kieszeniach mieli narkotyki, w podróżnej torbie również woreczki z marihuaną, czarnoprochową broń typu rewolwer oraz dwie butelki cieczy, która prawdopodobnie mogła być płynną amfetaminą.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak to dobrze,ze ostali się nam jeszcze nieliczni policjanci zajmujacy sie policyjna robota czyli prześladuja na każdym kroku przestępców.
Jak to dobrze,ze ostali się nam jeszcze nieliczni policjanci zajmujacy sie policyjna robota czyli prześladuja na każdym kroku przestępców.