Reklama

Policjanci uratowali dwóch mężczyzn

28/06/2016 13:30

Dwukrotnie w ciągu dwóch dni policjanci uratowali niedoszłych samobójców.

Pierwszy taki przypadek miał miejsce w piątek w jednym z tarnobrzeskich hoteli. Policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który próbował popełnić samobójstwo, kilkakrotnie kalecząc się w szyję. – Po przybyciu na miejsce, policjanci zastali pracownika ochrony udzielającego pomocy mężczyźnie. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do tamowania krwawienia oraz wezwali ratowników medycznych – informuje serwis prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia policjanci ustalili, że 38-latek o swoich zamiarach powiadomił telefonicznie swoich bliskich. Zaniepokojona rodzina zadzwoniła do obsługi hotelu, a ta zaalarmowała policjantów. 38-latek trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dzień później życie próbował sobie odebrać 56-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Po policję zadzwoniła jego żona, informując, że mężczyzna ma myśli samobójcze, wziął sznur i zamknął się w altanie. Szybka interwencja funkcjonariuszy zapobiegła tragedii. 56-latek został przekazany pod opiekę ratowników medycznych.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dżony Wanienka - niezalogowany 2016-06-28 15:17:46

    CHwała Wszystkim Dobrym Policjantom

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Legionista - niezalogowany 2016-06-28 15:55:58

    Wanienka, moze bedziesz nastepny ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zenek - niezalogowany 2016-06-28 19:57:48

    w rzadzie powinni rozdawac sznury przed wejsciem i nikogo nie powiadamiac :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama